Opisy Produktów

API - interferjs do pobierania opisów produktów

API - interferjs do pobierania opisów produktów

Katalog eSklepów - zaprezentuj swój sklep przy opisach marek, które sprzedajesz.

Katalog eSklepów - zaprezentuj swój sklep przy opisach marek, które sprzedajesz.

Centrum Wiedzy o eCommerce - poznaj nowe sposoby zwiększenia obrotów w Twoim eSklepie.

Poznaj nowe sposoby zwiększenia obrotów w Twoim eSklepie.

Centrum wiedzy

E-opakowanie zaczyna się formalizować. Do tej pory w zasadzie jedyną rolą e-opakowania, było stymulowanie sprzedaży produktu. Dlatego każdy sklep mógł mieć do niego indywidualne i luźne podejście. Jednak już za kilka lat e-opakowanie będzie musiało spełniać ścisłe wymogi prawne.

E-opakowania regulowane przez UE!

Rynek handlu przed Świętami zarówno ten tradycyjny jak i ten w Internecie wzrasta i staje się bardzo ciekawym kąskiem dla każdego sprzedawcy!

Jak to będzie wyglądać w tym roku i jak eSklepy będą walczyć o klienta dowiedzieć się możesz z najnowszego podsumowania artykułów znalezionych w sieci!

Walka o zakupy świąteczne trwa - sprawdź jak przygotowuje się rynek eCommerce!

Znasz największe korzyści jakie może osiągnąć sklep internetowy dzięki byciu „social”? Masz sklep internetowy i wiesz kiedy organizowana jest akcja „Dzień Darmowej Dostawy”? Zastanawiałeś się gdzie umieścić reklamę swojego eSklepu, aby była ona najefektywniejsza?

To tylko kilka z pytań, na które odpowiedzi znajdziesz w najnowszych artykułach o rynku eCommerce znalezionych w sieci.

Nowości ze świata eCommerce! Sprawdź czego jeszcze nie wiesz.

Badania dowodzą, że 80 proc. klientów, dla których decyzja zakupowa okazała się trudna, rezygnują z zakupu. Dlatego w interesie wszystkich sklepów (tradycyjnych i internetowych) jest ułatwienie podjęcia decyzji klientowi.

Chcesz dowiedzieć się jak „pomóc” podjąć decyzję Twojemu klientowi? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Rola opisów produktów “na” ścieżce zakupu.

Wiesz czym się może skończyć obecność w Internecie bez strategii wizerunkowej i dobrego pomysłu na sprzedaż? Chcesz, aby Twój sklep był bardziej dochodowy? Może zastanawiasz się jak poprawić obsługę Klienta?

Zapraszamy na podsumowanie najciekawszych materiałów dotyczących eBiznesu znalezionych w sieci!

Sprawdź czego jeszcze nie wiesz o eCommerce! Nowości z rynku.

Znasz prawo, które wiąże się z posiadaniem domeny internetowej? Wiesz jaką porównywarkę cenową najlepiej wybrać? Liczyłeś ile kosztuje Cię zdobycie nowego klienta, a później jego utrzymanie jako lojalnego użytkownika Sklepu?

Zapraszamy do stałego elementu Centrum Wiedzy o eCommerce – podsumowanie informacji z rynku nt. eCommerce.

Sekrety skutecznego SEO - czyli jak przyciągnąć klienta do swojego e-sklepu!

Dlaczego ważne są treści prezentowane na stronie internetowej? Jak działają roboty wyszukiwarek? Na te i podobne pytania odpowiedź znajdziesz w naszej rozmowie z ekspertem od pozycjonowania, z którym udało nam się przeprowadzić niezwykle ciekawy wywiad.

Sprawdź czego jeszcze nie wiesz o eCommerce! Nowości z rynku.

Dowiedz się co zrobić, aby zwiększyć konkurencyjność Twojego eSklepu!

Serwis OpisyProduktow.pl zgodnie ze swoją misją popularyzacji eCommerce w Polsce, przeprowadził badanie ankietowe na bazie przeszło 50 eSklepów, którego celem było sprawdzenie jakie decyzje podejmują przedsiębiorcy podczas procesu zarządzania, jak działają i czym się kierują.

Chcesz bardziej rozwinąć swój sklep? Zobacz jak to robią inni!

W ostatnim czasie serwis OpisyProduktow.pl przeprowadził kolejne badanie z tematyki rozwoju handlu w Internecie. Chcesz się dowiedzieć jaki czynnik najsilniej wpływa na ofertę innych sklepów internetowych i dobór ich asortymentu? Zastanawia czym kierują się właściciele eBiznesów?

Sprawdź wyniki oraz podziel się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Sprawdź w jaki sposób sklepy internetowe dobierają swój asortyment. Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Serwis OpisyProduktow.pl planuje kolejne badanie związane z przygotowywaniem efektywnych opisów. W miarę możliwości chętnie w tym badaniu odpowiemy również na Państwa problemy.

Zapraszamy do dodawania własnych sugestii dotyczących badania!

Masz dylemat jak przygotowywać opisy? Nie wiesz co jest najbardziej skuteczne? Daj nam znać!

Serwis OpisyProduktow.pl po raz kolejny bada rynek eCommerce w Polsce. Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej czynników wpływających na ofertę sklepu internetowego, której wyniki mają szansę pomóc producentom oraz dystrybutorom lepiej przygotowywać oferty specjalnie dla Twojego eSklepu. Celem ankiety jest jak najlepsze zrozumienie zasad kierujących rynkiem e-commerce.

Badanie e-commerce dla Twojego e-sklepu

W ostatnim czasie serwis OpisyProduktow.pl przeprowadził wiele ankiet dotyczących wpływu formatowania opisów produktów na sprzedaż w sklepach internetowych. Wnioski są jednoznaczne, jeśli chcesz sprzedać produkt w eSklepie, wybolduj i wypunktuj najważniejsze jego cechy. Chcesz dowiedzieć się dlaczego to jest tak ważne? Zachęcamy do zapoznania się z wynikami badania.

Przygotowujesz opisy produktów? Pamiętaj o pogrubieniach i wypunktowaniach!

Postęp Internetu w ostatnich latach jest szybszy niż fantazja ludzi do jego wykorzystania. Internet stosowany jest już chyba na każdej możliwej płaszczyźnie życia. A czy wiesz jakie zmiany obecnie zachodzą w dziedzinie reklamy internetowej? Wiesz w jakim kierunku idą najwięksi gracze? Jeśli chcesz się dowiedzieć jaka jest przyszłość e-opakowania i czym jest video-opis to zapraszamy do dalszej części artykułu.

Przyszłość e-opakowań, czyli jak wideo-opisy przejmą rolę dzisiejszych opisów produktów.

Z badania przeprowadzonego przez OpisyProduktow.pl wynika, że prawie połowa eSklepów sprzedających żywność i kosmetyki wykorzystuje opakowanie produktu jako jedno ze źródeł pozyskiwania informacji do tworzenia opisów produktów. Jest o jednak umiejętność trudna, a odczytanie przekazu producenta wiąże się często z wieloma dylematami. W artykule przekazujemy 5 porad, które powinny znacznie ułatwić proces tworzenia lepszych opisów produktów w Twoim eSklepie.

Jak wykorzystać opakowanie do stworzenia e-opakowania?

Uważasz, że opisy produktów to ważny element Twojego eSklepu? Jesteś zadowolony z jakości swoich opisów i zdjęć? Jak duże środki musisz angażować przy tworzeniu swoich e-opisów? Serwis OpisyProduktow.pl przeprowadził badanie, a jego wynikami dzielimy się już teraz.

Sprawdź jak wgląda to w przypadku innych eSklepów. /p>

Czy dużo czasu spędzasz na tworzeniu dobrych opisów?

Wyświetlanie 1 - 15 z 16 artykułów   « 1 2 » z 2