Opisy Produktów

API - interferjs do pobierania opisów produktów

API - interferjs do pobierania opisów produktów

Katalog eSklepów - zaprezentuj swój sklep przy opisach marek, które sprzedajesz.

Katalog eSklepów - zaprezentuj swój sklep przy opisach marek, które sprzedajesz.

Centrum Wiedzy o eCommerce - poznaj nowe sposoby zwiększenia obrotów w Twoim eSklepie.

Poznaj nowe sposoby zwiększenia obrotów w Twoim eSklepie.

Centrum wiedzy
Sprawdź czego jeszcze nie wiesz o eCommerce! Nowości z rynku.
Data: 2010-08-25

 

W jakie porównywarki cenowe najlepiej zainwestować? Domeny internetowe a prawo

Sprawdź, w której porównywarce cenowej zamieścić swoją ofertę! W sieci pojawiło się aktualne zestawienie dwudziestu najpopularniejszych stron związanych z ecommerce w naszym kraju. Znajdują się wśród nich największe sklepy, serwisy informacyjne oraz porównywarki cenowe, z których najczęściej korzystają użytkownicy.

Masz swoja domenę internetową? Sprawdź jakim przepisom prawa podlegają domeny WWW. Opracowanie odpowiedniej strategii działania związanej z częścią marketingową i wizerunkową z wyprzedzeniem i jego skrupulatna realizacja pozwoli zabezpieczyć odpowiednio Twoją markę.
więcej na: eKomercyjnie.pl więcej na: marketingowiec.pl
Lojalność Klientów - o to warto walczyć w sklepach! Nowe Google Grafika zwiększy klikalność reklam!
Chcesz zarabiać w eCommerce – określ cel działalności i zdobądź lojalnego klienta! Obliczono, że sklepy internetowe tracą na każdym nowym użytkowniku od 20 do 80 dolarów w pierwszym roku. Dzieje się tak ze względu na bardzo wysoki koszt pozyskania nowego klienta. Dopiero zbudowanie lojalności klientów pozwala w kolejnych latach zarabiać. Chcesz mieć większą oglądalność strony – spraw, żeby Google Grafika zaindeksował Twoją witrynę! Wiele ostatnio się mówi i pisze nt. zmian w sposobie wyświetlania grafiki przez Google. Specjaliści od SEO są zgodni – wzrośnie wskaźnik klikalności reklam, a to wiąże się ze zwiększeniem ruchu na stronach internetowych, a zatem zwiększenie sprzedaży w sklepach.
więcej na: eKomercyjnie.pl więcej na: WirtualneMedia.pl