Opisy Produktów

API - interferjs do pobierania opisów produktów

API - interferjs do pobierania opisów produktów

Katalog eSklepów - zaprezentuj swój sklep przy opisach marek, które sprzedajesz.

Katalog eSklepów - zaprezentuj swój sklep przy opisach marek, które sprzedajesz.

Centrum Wiedzy o eCommerce - poznaj nowe sposoby zwiększenia obrotów w Twoim eSklepie.

Poznaj nowe sposoby zwiększenia obrotów w Twoim eSklepie.

Centrum wiedzy
Sprawdź czego jeszcze nie wiesz o eCommerce! Nowości z rynku.
Data: 2010-09-13

 

7 grzechów e-marketingu Odstąpienie od umowy przy sprzedaży przez Internet
Czasy, gdy sama obecność w sieci była wizerunkowym i sprzedażowym luksusem odeszły w niepamięć. Obecnie Internet jest dla wielu głównym źródłem dochodum i miejscem, które pozwala realizować konkretne cele przedsiębiorstwa. Rzecz w tym, by w drodze do sukcesu, nie natknąć się na mieliznę i unikać kardynalnych zaniedbań. Kiedy i na jakich warunkach Twój Klient może odstąpić od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem Internetu? Wątpliwości dotyczące tej kwestii pozwoli rozwiać komentarz prawny opracowany przez profesjonalistów z kancelari prawnej.

więcej na: marketingowiec.pl
więcej na:eBiznes.pl
Jak sprawić, by Twój sklep internetowy był 37 razy lepszy? Wirtualny doradca klienta – skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży w e-sklepie?
To nie stanie się w jeden wieczór. To nie stanie się ani w tydzień, ani w miesiąc. Jest jednak spora szansa, że prowadzony przez Ciebie sklep internetowy będzie aż trzydzieści siedem razy lepszy po jednym roku działania. Dowiedz się jak tego dokonać? Sklep internetowy jest z reguły sklepem samoobsługowym – to klient decyduje, jaki towar go interesuje.Warto jednak pomagać kupującym w dokonaniu jak najlepszego wyboru, co można zrobić poprzez interaktywną aplikację, której rolą będzie wskazywanie konkretnych produktów po poznaniu potrzeb klienta.
więcej na: eKomercyjnie.pl
więcej na: eKomercyjnie.pl