Opisy Produktów

API - interferjs do pobierania opisów produktów

API - interferjs do pobierania opisów produktów

Katalog eSklepów - zaprezentuj swój sklep przy opisach marek, które sprzedajesz.

Katalog eSklepów - zaprezentuj swój sklep przy opisach marek, które sprzedajesz.

Centrum Wiedzy o eCommerce - poznaj nowe sposoby zwiększenia obrotów w Twoim eSklepie.

Poznaj nowe sposoby zwiększenia obrotów w Twoim eSklepie.

FAQ - Pytania
 • Korzystanie z serwisu
  • Czy korzystanie z serwisu jest płatne?

   Korzystanie z serwisu jest dla sklepów internetowych całkowicie darmowe. Po wcześniejszym zarejestrowaniu się sklepy mogą bezpłatnie pobierać, kopiować opisy i zdjęcia produktów oraz umieszczać je na stronie www swojego sklepu internetowego.

  • Skąd serwis czerpie dochody?

   Serwis pobiera opłaty od producentów i dystrybutorów, którzy umieszczają informacje o firmie oraz swoich produktach w naszym serwisie.

  • Skąd pochodzą Wasze opisy?

   Część opisów posiadamy bezpośrednio od producentów, a część to autorskie opisy przygotowywane przez profesjonalnie przeszkolony zespół do tworzenia opisów produktów. Są one tworzone na podstawie informacji udostępnionych przez producentów oraz naszej ekspertyzy (prowadzimy badania nad efektywnością opisów).

  • Jakie korzyści mogę mieć z OpisyProduktow.pl jeżeli posiadam już opisy produktów w moim e-Sklepie?

   OpisyProduktow.pl to ciągle aktualizowana, rosnąca baza opisów produktów. Wiele z nich jest autoryzowanych przez producentów. Opisy będą automatycznie importowane do Twojego eSklepu. Dzięki nam informacje o produktach w Twoim serwisie będą zawsze aktualne. Będziemy Cię informować o wprowadzanych przez producentów zmianach. Dodatkowo otrzymasz od nas wysokiej jakości zdjęcia oraz najświeższe produkty producentów.

  • W jaki sposób mogę zacząć korzystać z serwisu?

   Najpierw należy się zarejestrować. Odnośnik do rejestracji znajduje się na stronie głównej serwisu. Podaj adres e-mail, który będzie jednocześnie Twoim loginem w serwisie. Na podany w rejestracji e-mail otrzymasz link aktywacyjny do konta użytkownika. Po kliknięciu w odnośnik Twoje konto zostanie aktywowane i w pełni będziesz mógł korzystać z serwisu.

  • W jaki sposób mogę pobrać opisy do swojego e-Sklepu?

   Obecnie istnieje jedynie możliwość wyeksportowania opisów oraz zdjęć ręcznie. Jednak pracujemy już nad zaawansowanym mechanizmem eksportu, który pozwoli Ci nie tylko pobierać jednocześnie kilkadziesiąt opisów, ale będą one także dopasowane do Twojego silnika sklepowego.

  • Nie macie obecnie produktów, które mnie interesują. Kiedy mogę się ich spodziewać?

   Opisy wprowadzane są na bieżąco. Co miesiąc przybywa ich ok. tysiąca. Jeżeli szukasz czegoś konkretnego skontaktuj się z nami na kontakt@estoremedia.com, zobaczymy co da się zrobić.

  • W jaki sposób mogę dodać swoje ogłoszenie?

   Najpierw należy się zarejestrować lub zalogować, a następnie w zakładce „Ogłoszenia” kliknąć w odnośnik „Dodaj ogłoszenie”.


 • Konto użytkownika
  • Nie dotarł do mnie link aktywacyjny.

   Sprawdź folder SPAM konta pocztowego, niekiedy nasz e-mail z linkiem aktywacyjnym może tam trafić. Jeżeli go tam nie ma skontaktuj się z nami.

  • Chcę dopisać swój sklep do Katalogu eSklepów.

   W celu dopisania sklepu do Katalogu należy być zarejestrowanym użytkownikiem. W zakładce „Konto użytkownika” należy zaznaczyć, że posiadasz sklep internetowy. Kolejnym krokiem jest podanie wymaganych danych swojego eSklepu – w zakładce „Moje eSklepy” oraz oznaczenie marek, które są w ofercie danego eSklepu.

  • Chcę zmienić dane w moim koncie użytkownika.

   Chcąc zmienić dane w swoim koncie użytkownika należy kliknąć odnośnik „Konto użytkownika" znajdujący się na górze strony w prawej jej części. Z pozycji użytkownika możliwa jest zmiana imienia i hasła. Adres e-mail jest stały. W celu jego zmiany konieczny jest kontakt z administratorem serwisu.

  • Chcę odzyskać hasło do mojego konta użytkownika.

   Aby odzyskać hasło należy kliknąć opcję "Nie pamiętasz hasła?" znajdującą się pod oknem logowania. Następnym krokiem jest wprowadzenie swojego adresu e-mail podanego podczas rejestracji. Wiadomość z dalszymi instrukcjami zostanie wysłana automatycznie na adres podany podczas rejestracji.

  • Chcę zmienić hasło.

   Dokonasz tego w zakładce "Konto użytkownika".

  • Chcę odzyskać login do mojego konta użytkownika. (*dla użytkowników zarejestrowanych do września 2010)

   W celu odzyskania loginu należy najpierw kliknąć opcję "Nie pamiętasz hasła?" znajdującą się pod oknem logowania. Następnym krokiem jest wprowadzenie swojego adresu e-mail.
   Wiadomość z dalszymi instrukcjami zostanie wysłana automatycznie na adres podany podczas rejestracji.

  • Chcę usunąć konto. Co mam zrobić?

   Skontaktuj się z nami. W ciągu 24h konto zostanie usunięte.


 • Dla producentów
  • Jestem producentem, chciałbym umieścić opisy swoich produktów w serwisie OpisyProduktow.pl.

   Bardzo nas to cieszy – chcemy razem tworzyć największą bazę opisów produktów! Ponadto chcemy aby opisy były aktualne i prawdziwe, a także zgodne z intencjami producentów. Skontaktuj się z nami na adres kontakt@estoremedia.com. Odezwiemy się do Ciebie i umówimy się na spotkanie.

  • Chciałbym zmienić opisy swoich produktów/dodać lepsze zdjęcia.

   Skontaktuj się z nami (kontakt@estoremedia.com). W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie specjalnego panelu administracyjnego dla producentów, poprzez który możliwe będzie wprowadzanie zmian w istniejących w bazie opisach produktów. Wszystkie eSklepy korzystające z portalu OpisyProduktow.pl będą automatycznie informowane o zachodzących w opisach zmianach.

  • Opisy produktów na państwa stronie są nie aktualne.

   Skontaktuj się z nami (kontakt@estoremedia.com). Dokonamy aktualizacji opisów najszybciej jak to tylko jest możliwe.

  • Jestem marketerem i chciałbym autoryzować opisy w Państwa portalu. Jak najlepiej to zrobić?

   Autoryzacja opisów przez producentów jest w serwisie OpisyProduktow.pl płatna. Serwis OpisyProduktow.pl zapewnia bieżącą aktualizację opisów, nie później niż w przeciągu 3 dni roboczych od uzyskania informacji od producenta. Producenci mogą zmieniać opisy zgodnie z własną polityką. Serwis OpisyProduktów.pl powiadomi wszystkie współpracujące z nami sklepy internetowe o zachodzących zmianach. W celu dokonania autoryzacji opisów prosimy o kontakt mailowy (kontakt@estoremedia.com).


Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy w przeciągu 24h. kontakt@estoremedia.com.