Opisy Produktów

API - interferjs do pobierania opisów produktów

API - interferjs do pobierania opisów produktów

Katalog eSklepów - zaprezentuj swój sklep przy opisach marek, które sprzedajesz.

Katalog eSklepów - zaprezentuj swój sklep przy opisach marek, które sprzedajesz.

Centrum Wiedzy o eCommerce - poznaj nowe sposoby zwiększenia obrotów w Twoim eSklepie.

Poznaj nowe sposoby zwiększenia obrotów w Twoim eSklepie.

Informacje prasowe na temat serwisu OpisyProduktow.pl

OpisyProduktow.pl oferuje nowe funkcjonalności

Serwis OpisyProduktow.pl wprowadza nowe funkcjonalności (jak m.in. Katalog eSklepów i zarządzanie markami), które usprawnią przedstawicielom branży e-commerce korzystanie z bazy opisów. Nowe rozwiązania pozwolą też rozszerzyć ofertę serwisu o opisy produktów z branży RTV i AGD.

Pobierz pelen komunikat prasowy

Rola opisów produktów „na” ścieżce zakupu

Opis produktu oraz jego zdjęcie odgrywa kluczową rolę w sprzedaży on-line - tak uważają prawie wszyscy przedstawiciele e-sklepów. Przygotowanie takiego opisu to nie tylko zajęcie czasochłonne, ale również nie łatwe. I nie chodzi tutaj bynajmniej tylko o trudność w dostępie do informacji oraz zdjęć produktowych - dobry opis, czyli e-opakowanie ma ważnąmarketingową rolę do odegrania na ścieżce zakupu – zmaksymalizowanie podejmowanych na jego podstawie decyzji zakupowych.

Pobierz pelen komunikat prasowy

Jakie SEO dla e-sklepów?

Serwis OpisyProduktów.pl, dbając o edukację i ciągły rozwój rynku e-commerce, przygotował wraz z firmą Performance Media krótki poradnik dla sklepów internetowych jak skutecznie promować ofertę w Internecie, wykorzystując działania SEO – jedną z najtańszych metod pozyskania nowych odwiedzin.

Pobierz pelen komunikat prasowy

e-commerce: co jest najważniejsze dla e-sklepów?

Serwis OpisyProduktów.pl przeprowadził kolejne badanie rynku e-commerce, sprawdzające jakimi czynnikami, kierują się sklepy internetowe przy podejmowaniu decyzji o wprowadzeniu danego produktu do swojej oferty. Jak pokazują wyniki - najważniejszym czynnikiem, aby posiadać produkt w asortymencie, dla większości sklepów jest ciągłość dostaw.

Pobierz pelen komunikat prasowy

e-commerce: nowe medium

E-commerce wyrosło na potężne medium, już przeszło 100 milionów odsłon notują sklepy z produktami z kategorii kosmetyki, chemia oraz żywność, a dodatkowo informacje produktowe i zdjęcia są prezentowane konsumentom w momencie, kiedy podejmują oni decyzję zakupową – podkreśla Wojciech Mocarski, Dyrektor Zarządzający serwisem OpisyProduktów.pl.

Pobierz pelen komunikat prasowy

e-commerce: wybolduj i wypunktuj!

Na sprzedaż produktów w e-sklepie wpływa formatowanie opisów – to fakt z którym intuicyjnie zgodzi się każdy. Serwis OpisyProduktow.pl zmierzył w jaki sposób dobrze sformatowane opisy stymulują sprzedaż, wpływają na wizerunek marki, a także spotykają się z uznaniem e-shopperów.

Pobierz pelen komunikat prasowy

OpisyProduktów.pl poprawiają opisy i zdjęcia w e-sklepach

Nowopowstający serwis OpisyProduktow.pl ma stać się odpowiedzią na problemy sklepów internetowych związane z przygotowywaniem opisów produktów i ich zdjęć. Serwis ma pomagać w przekazywaniu informacji produktowych od producentów dóbr FMCG do środowisk e-commerce.

Pobierz pelen komunikat prasowy


Pliki do pobrania:

Kontakt dla mediów: pr@estoremedia.com